Bio-aktivní přípravek na hubnutí Pharma Nord

Díky přírodní látceCLA, což je zkratka pro konjugovanou kyselinu linolovou, dokáže vaše tělo kvalitně odbourávat tuky tím, že budou odplaveny do krevního řečiště a svalů. Tam jsou dostatečně spalovány, a proto nedochází k dalšímu usazování již odbouraných tuků. Zároveň tato látka podporuje budování svalové hmoty. Slouží tedy ke zpevnění a vytvarování postavy. Tento účinek je nejenom aktivní, tedy vytvářen rychlou chůzí, pohybem, sportem a cvičením, ale také pasivní, tedy dochází k tvorbě svalů i při běžné denní aktivitě.

Dalšími pozitivními účinky tohoto přípravku jsou blokování vytváření tukových zásob a ochrana svalové tkáně. To znamená, že i když přestanete aktivněji posilovat, tak nedochází k rychlému a razantnímu ochabnutí svalové hmoty, jako u jiných případů.

Kdy tedy Bio-aktivní přípravek Pharma Nord (C.L.A Booster) pomáhá, a tedy je dobré ho užívat?

  • Při hubnutí a redukci nadváhy bez následného jo-jo efektu (opětovného přibírání na váze)
  • Po skončení diety, a to i drastické
  • Při formování postavy a tvorbě svalové hmoty
  • Při systematickém zvyšování fyzické zátěže zrychluje růst svaloviny

Cena tohoto přípravku se pohybuje kolem 625,-Kč za 80 kapslí. Tento počet kapslí vám vydrží 13 – 40 dní dle dávkování. Velmi výhodně můžete pořídit tento přípravek ZDE! Nyní i v akci.

Podpořte svoje hubnutí přípravkem Pharma Nord, který dokáže udělat z něčeho nepříjemného opravdu prospěšnou záležitost, kde uvidíte mimo jiné výsledky!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *