Co je to syrovátka a Sanojogurt?

Syrovátka je vynikající nápoj, který je zdraví velmi prospěšný. Je to tekutina podobná mléku, a je složená z minerálních látek, mléčných vitamínů rozpustných ve vodě, mléčného cukru a mléčné kyseliny. Syrovátka je v různých chuťových druzích, buď jako syrovátka bez příchuti, anebo s ovocem. Tento nápoj je nejlepší chlazený.

Sanojogurt se vyrábí přidáním speciálních kultur získaných z mléčných baktérií. Kyselina mléčná, kterou tyto baktérie produkují, je v sanojogurtu zastoupena vysokým podílem a v organismu se rychle přeměňuje. Avšak také kyselé mléko, tvaroh a přípravky z něj, které se prodávají ve zvláštních obchodech, se vyrábějí podobným způsobem. Díky tomuto faktu jsou takovéto potraviny velmi zdravé a to dokonce zdravější, než kdejaký jogurt s ovocem a biokulturou, která tam v mnohých případech ani není.  Proto berte velké reklamní kampaně s rezervou a místo toho, abyste utratili nehorázné peníze za jogurt, který zmíněné biokultury vůbec mít nemusí, si kupte sanojogurt a zkuste porovnat jeho účinky, a pak účinky mediálně propagovaného jogurtu. Budete jistě překvapení tím, jak moc vám pomůže sanojogurt, a jak moc fungují ostatní jogurty na bázi placebo efektu.

Buďte chytří a nekupujte zbytečně produkty, které vám jen slibují účinek, a skutek utekl. Přeci jenom díky tomu ušetříte jak své zdraví, tak svou peněženku, takže se vám to vyplatí hned dvakrát.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *