Marpo & Wohnout – Zvedám – skvělý motivační song!

Člověk nemá rád ticho. Jsme stvořeni k tomu milovat hudbu, a nejenom proto si instalujeme například do našich aut rádia, která nám hudbou zpestřují každodenní všední jízdu, která by jinak byla úmorná. Proto máme i rádia ve fitcentrech a posilovacích střediscích, kde tvrdší muzika povzbuzuje lidi k větším výkonům. Také stimuluje náladu, takže po cvičení, kdy jste díky motivační hudbě vytvořili svůj osobní rekord, máte lepší náladu, než kdybyste jenom cvičili potichu.

Díky tomu, že Marpo je sportovec, kterého jistě můžete znát díky bojovému sportu se jménem thajský box, neboli Muay Thai, dokázal vytvořit úžasný song se jménem Zvedám, který je určen převážně pro sportovce  z posiloven. Je hrozně motivační a to nejenom při samotném posilování, ale také ve chvílích, kdy si říkáte, že dnes se vám do posilovny nechce, protože jste příliš unaven.

To je další výhoda motivačních písní. Dokážou vás dokopat k posilování i přes fakt, že se vám nechce, nebo když jste příliš například psychicky unavení. To je velká výhoda, která se počítá při vašem pokroku v posilování!

A když jsem zmínil Marpa a jeho píseň Zvedám, pak by nebyli od věci ji sem také dát. Proto se zaposlouchejte do krásné písně a hodnotě na youtube.com, jestli opravdu stojí za to!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *