Mýtus o hubnutí osmý – Vždycky dokáže pomoci plastika

Myslíte si také, že Liposukce za váš vše vyřeší? Pak se šeredně mýlíte a vaše mýlka může mít pro vaše tělo nehezké následky ve vzhledu. Není pravdou, že vše lze operací vyřešit. Jak u hubnutí, tak i ostatních nemocí ne vždy operace dokáže vše vyřešit. Nejdříve, ještě dlouho před operací, musíte na sobě pracovat. To znamená navyknout si na jiný stravovací režim, zhubnout tolik, kolik si myslím, že zvládnu a teprve poté jít na operaci. Operace, třeba v podobě Liposukce, by měla být jen doprovázejícím jevem, který vám pomůže, nikoliv spoléhat na to, že za vás úplně všechno vyřeší.

Jestliže si necháte odeprat chirurgicky přebytečnou kůži, pak se připravte na to, že po této operaci zůstávají na těle jizvy, které jen tak nezmizí. Léčba je dále nákladná, a proto se nejdříve poohlédněte po jiné metodě, která bude přírodního charakteru a bude bez nutnosti operativně zasahovat do vašeho těla.

Pokud si necháte udělat Liposukci, pak nepočítejte s tím, že poté nemusíte brát ohled na to, co jíte! Liposukce vás sice zbaví přebytečného tuku, ale nikdo neříká, že ten tuk nemůžete zpátky nabrat. Proto vždy Liposukci berte jako pomoc při finálním kroku za štíhlou postavou a nikdy ne jako tu první!

Dávejte pozor na své zdraví a vždycky si nejdříve vaše budoucí kroky nechte projít hlavou, abyste nemuseli něčeho litovat.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *