Mýtus o hubnutí šestý – Hubnutí pomáhají light potraviny

Ať už si vezmeme zaručené tablety, které nám pomáhají údajně při hubnutí, nebo light potraviny, které nám mají v období hubnutí pomoci shodit, 90% takovýchto výrobků je neúčinných a ještě více škodlivých, než běžné doposud známé techniky! Tuk se zde nahrazuje substancemi, které jsou ve finále pro tělo větší zátěží, než samotný tuk, a jsou tak ještě více škodlivé.

Tablety jsou zase chemickými výrobky, které něco upravují. Vaše chutě, způsob stravování, ničení tukových zásob, apod. Bohužel jsou to jen výdělečné mašinérie a účinnost takovýchto výrobků je mizivá. Kdo si myslí, že může jíst všechno a poté si stačí vzít tabletu, která vše vyřeší, tak ten je blázen, který hazarduje se svým zdravím. Nemohu říct, že všechny tablety jsou zdraví škodlivé, ale některé mají opravdu závažné vedlejší účinky, které mohou nenávratně poškodit vaše zdraví.

Důležité je postupně měnit jídelníček a pomalu začít hubnout. Pokud si koupíte light potraviny, či prášky na hubnutí, pak prosím jenom v kombinaci s tím, co jsem psal předtím. Nikdy se nemůžete spoléhat na to, že i přes špatné stravovací návyky to prostě tablety vyřeší. To je cesta do pekel a nikomu neprospěje. Hubnutí bylo, a vždycky bude během na dlouhou trať, kde se jakékoliv zrychlení šeredně trestá!

One Reply to “Mýtus o hubnutí šestý – Hubnutí pomáhají light potraviny”

  1. Záleží pochopitelně na tom, jaké “light” výrobky vybíráme. Ne všechny jsou nutně plné náhražek. Jinak však souhlas. Spoléhat se na to, že to půjde i přes nezdravý jídelníček, je nesmysl.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *