Posilování i deset minut denně zocelí vaše tělo!

Mnoho lidí touží po vypracované postavě, ale mnoho z nich namítá, že prostě a jednoduše nemají čas, či nemají prostředky, na to, aby chodili do fit center, či větších posiloven. Proto házejí flintu do žita a se svým tělem nic nedělají. To je škoda, protože i deset minut denně stačí k tomu, abyste si své tělo časem vypracovali!

Můžete si koupit nejrůznější posilovací stroje, které jsou výhodné v tom, že jsou multifunkční, tedy můžete posilovat jak nohy, třísla, stehna, apod., ale také zbytek vašeho těla. Tyto přístroje jsou poněkud nákladnější a potřebujete prostor kam je umísit. Pokud nic takového nemáte, pak vám postačí činka, dveřní hrazda a vaše tělo.

Dveřní hrazda je skvělá pro cvičení horní poloviny těla, konkrétně rukou (bicepsů), ramen a prsních svalů. Pokud si koupíte hrazdu s vysokou nosností, pak se na ní můžete pověsit za nohy a dělat sklapovačky, ale ve vzduchu. Tento cvik skvěle vypracuje vaše břišní svaly!

Velmi důležité je začít pomalu a ve svém snažení vytrvat. Nečekejte, že při deseti minutách denně budete mít velké svaly do týdne, ale počítejte tak s rokem, když budete poctivě cvičit. Samozřejmostí je i pestrý jídelníček, kterým svoje snažení ve cvičení posílíte!

Pracujte na sobě a buďte zdraví! Ne nadarmo se říká: „Ve zdravém těle zdravý duch!“

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *